למרות הדעה הרווחת על חתונות קיץ, וגם השיר המוכר "בקיץ הזה תלבשי לבן", לא יקרה כלום אם תחסכו מהאורחים להזיע עם האיפור ואפילו מהחתן להזיע בטוקסידו בימי הקיץ הלוהטים. משום מה רבים סבורים כי חתונות נערכות רק בקיץ, אבל לא כך הדבר. יש משהו מקסים בחתונות חורף שלא ניתן להסביר במילים. רק לידיעה כללית, חתונת חורף יכולה לחסוך לבני הזוג אלפי שקלים , מה גם שהחורף בארצנו הקטנטנה אינו קשוח כמו בארצות אחרונות, ולכן חתונת חורף היא ללא ספק אידיאלית ויכולה להיות נהדרת עבור רבים.

כמה סיבות מקוריות לחגוג חתונה בחורף

האורחים שלכם לא יקטרו על עונת החתונות המתישה – ידוע כי עונת השיא של החתונות היא בעונת הקיץ, שאז אנו מוזמנים שבוע אחרי שבוע לחתונה, וכידוע אירועים עולים הרבה כסף. מכיוון שבחורף לא נערכות חתונות בקצב של יום אחרי יום, האורחים שלכם יבואו בכיף ואפילו יהיו נדיבים יותר. ויפרגנו בצ'קים יותר שמנים.

20-30 אחוזים פחות במחיר – הפקת חתונה בחורף היא הרבה יותר זולה, ואת זה כולם יודעים, רק רבים לא יודעים כי מדובר על חיסכון של בין 20-25%, שזהו מספר מטורף. בחישוב פשוט תוכלו לחסוך לפחות 20,000 ₪ שאותם תוכלו לחסוך לירח דבש בקיץ או לדירה. דבר נוסף, בחורף אולמות אירועים מכובדים יסכימו להתפשר על חתונות מצומצמות של כמות קטנה של אורחים, כך שתוכלו לחגוג אירוע אינטימי באולם יוקרתי וגדול.

סגירה מיידית ללא המתנה – מכיוון שהתאריכים די פנויים בעונת החורף, תוכלו לסגור אירוע ממש מהיום להיום, כלומר לתאריכים קרובים יותר, בעוד בעונת הקיץ יהיה עליכם לשריין אירוע לפחות חצי שנה לפני המועד, ואף לפני. במידה ותרצו להתחתן בתאריך עגול, לדוגמה ב- 12.12 תוכלו למצוא תאריך פנוי, ביחס לחודשי הקיץ, שאז אם תרצו תאריך עגול יהיה עליכם לשריין לפחות שנה מראש.

בגדים חמימים שיקשטו את התמונות – בעונת החורף האורחים יגיעו עם צעיפים, נוצות ובגדים מדליקים שמצטלמים נהדר, כך שתוכלו להרוויח תמונות יפיפיות. גם הכלה תוכל ללבוש ז'קט מפרווה לבנה יפה ולזכות בתמונות רומנטיות מהמהות. דבר נוסף, האיפור יישאר במקומו, לא תזיעו וגם הפן של האורחות לא ייהרס מהלחות.

בקיצור חברים, לחתונות חורף יש יתרונות רבים, מעבר לאווירה החורפית הרומנטית תוכלו ליהנות מכל היתרונות שציינו והכי חשוב – תוכלו לחסוך הרבה כסף, הרי ידוע שהפקת חתונה היא יקרה מאוד, כך שלא יזיק לכם להרוויח כמה אלפי שקלים.

פתיחת צ'אט
1
לאו אירועים
לשיחה עם נציג, לחצו על הכפתור מטה