"עשיתי אירוע ב LEO"

לפעמים רק כמה מילים מבטאות את התשואה הגדולה ביותר. כשאנחנו שומעים וקוראים תגובות בפורומים השונים, משפט כמו "עשיתי אירוע בלאו אירועים", מקפל בתוכו את הגאווה הגדולה של בעלי האירוע. הגאווה הזו שלהם היא כמובן הגאווה שלנו. אנו רואים בכם את השגרירים שלנו, ומודים לכם על התגובות הנהדרות שאתם חולקים.

שף גיא צרפתי

כשיש לך יהלום במטבח, הדרך לחוויה גסטרונומית גבוהה סלולה לך. למי מכם שטרם שמע על שף גיא צרפתי, זה הזמן. עם רזומה ענק ורקע קולינרי מהמטבחים המובילים בניו יורק, שף צרפתי מגיש לכם תפריט פיוז'ן מעורר השראה. זה מתחיל בבחירה המדוייקת של חומרי הגלם, ממשיך בניהול מופתי וגיבוש של צוות המטבח, וזה נגמר בקריאות התפעלות כשמוגשת הצלחת. אתם מוזמנים לבוא ולטעום.

מחפשים אולם אירועים יוקרתי?

מה מבחין בין מתחם אירועים אחד לאחר? ממממ… שאלת מיליון הדולר לא? התשובה היא שזה מורכב מהמון פרטים קטנים. זה הדיוק בתפאורה, זה בניית האטמוספרה שתעביר באורח תחושה נעימה ועם זאת מרשימה, זה היצירתיות בטעמים של האוכל, בצורת ההגשה שלו, זה בחיוך של הצוות, זה בניקיון, במוסיקה, בבניה נכונה של מהלך האירוע. בכל אלו אנו עושים את המקסימום. ככה זה אצלנו.

חיים ונושמים את האירוע שלכם

כשאתם חוגגים בלאו אירועים בראשון לציון, אתם בידיים טובות. שימו בצד את העיצוב, את האווירה, את המיקום, ובואו נדבר על הנשמה. אצלנו בלאו אירועים פועלים מהרגש, ומשתדלים בכנות וברצינות הגבוהה ביותר, להעמיד אירוע חד פעמי ובלתי נשכח, בכל פעם מחדש.

פתיחת צ'אט
1
לאו אירועים
לשיחה עם נציג, לחצו על הכפתור מטה