הפקת אירוע חברה הוא ממזמן לא נחלתן של חברות ענק המרוויחות סכומי עתק מידי שנה, אלא גם חברות בינוניות וקטנות הבינו כי אירועים אלה נחוצים כדי לשפר את תדמית החברה וכמובן לאפשר לאורחים להכיר מרוב יותר את עמיתיהם לעבודה. הפקת אירוע שכזה הוא לא עניין של מה בכך ודורש תכנון מעמיק מצד המארגנים של כל שלב ושלב באירוע. את האירוע מפיקים לרוב מחלקת הרווחה של החברה, או על ידי חברת הפקת אירועים המתמחה בהפקת אירועי חברה. חשוב לציין כי ההיצע הרב בשוק מבחינת אטרקציות ואפשרויות, לא עושה לבעלי החברה את החיים קלים, הרי ההפקה מסביב ובחירת האלמנטים דורשת יד מקצועית שתנהל את האירוע ביד רמה.

הסיבות לארגון אירועי חברה

אירוע חברה יכול להיות בשל מספר סיבות המובילות את בעלי החברה להפיק אירוע שכזה כגון השקת מוצר חדש, חגים, רווחים גדולים של החברה לאחר פרויקט מורכב, סתם אירוע כיף לעובדי החברה, כנס עסקי של ספקים ולקוחות, אורחים חשובים המגיעים לביקור ועוד מגוון סיבות הסיבה המרכזית היא כמובן כדי לאפשר לאורחים לבלות זמן איכות על חבריהם לעבודה ולהכירם מקרוב יותר, ולא עוד שם של מייל או שלום שלום במסדרונות החברה או במעלית.

על מה חשוב לשים דגש בעת הפקת אירוע חברה?

מיקום אטרקטיבי – לבחירת המיקום יש משמעות רבה, ולכן כדאי לשים עליו דגש רב בעת התכנון, שהרי ברגע שהמיקום יהיה נוח למרבית המוזמנים, הם בוודאות יגיעו וגם יהיה לכם נוח.  כמו כן, חשוב מאוד שהאולם או המקום בו תערכו את האירוע  יוכל להכיל את כמות המוזמנים בצורה שהמקום יכיל את כולם בצורה מרווחת

אוכל טוב – גולת הכותרת, באירועי חברה הוא האוכל שיוגש למוזמנים, שהרי לרוב העובדים מגיעים רעבים ומעוניינים במאכלים טעימים ומגוונים. לרוב, באירועי חברה עורכים בופה גדול עם מאכלים טעימים עם הגשה עצמית, ולכן חשוב שיהיה מגוון אפשרויות וכמובן מקום אסתטי עם שירות מצוין.

עיצוב המקום אירועי חברה חייבים להיות מעוצבים ועם אווירה עסקית נעימה, ולכן  האולם או המקום בו תערכו את האירוע צריך להיות מעוצב בטוב טעם ובהתאם לאופי החברה והאירוע הספציפי שלכם. תוכלו לשלב מגוון אפשרויות כדי ליצור אווירה כמו פרחים יפים בגוונים של המותג, בלונים צבעוניים, רולאפים עם כיתובים מדליקים, מוזיקת רקע מדליקה, צלמים שיעשו תמונות מגנט לעובדים, שי קטן ממותג לכל עובד ועוד מיני עיצובים או אלמנטים שונים שיסייעו ליצור את האווירה המתאימה לאירוע חברה.

פתיחת צ'אט
1
לאו אירועים
לשיחה עם נציג, לחצו על הכפתור מטה