כיום כל חברה שמכבדת את עצמה מארגנת אירועי חברה עבור עובדי החברה בכדי לאפשר להיות לקחת פסק זמן מחיי השגרה וליהנות מאירוע יוצא דופן. אירוע עסקי יכול להיות ביום הולדתה של החברה, מסיבת סוף שנה, השקת מוצר חדש, מסיבת עיתונאים ובכלל כל סיבה אחרת לחגיגה. אירועים עסקיים לרוב מארגנים מחלקת הרווחה של הארגון, או חברות פונות למפיקי אירועים המתמחים בהפקות אירועים עסקיים, כאשר תפקיד מפיקי האירועים לדאוג לכל הקשור להפקת האירוע ממש מא' ועד ת', תוך התייחסות לתקציב הדרוש, אופי האירוע, כמות המוזמנים, שילוב אטרקציות ועוד.

לבחור נכון את האולם בו התקיים האירוע

בחירת האולם בו יתקיים האירוע, האי הגורלית והקשה ביותר, הרי האולם הוא זה שיכריע האם האירוע יהיה מוצלח או לא. המיקום צריך בראש ובראשונה להכיל את כמות המוזמנים הצפויה בצורה נוחה, להיות ממוקם בקרבת מרבית העובדים או מקום העבודה, גמיש לשינויים על פי דרישה וכמובן עם אווירה מתאימה.

אוכל טוב כפקטור משמעותי להנאת האורחים

אוכל טוב הוא כמובן חשוב בכל אירוע, אך כשמדובר באירוע עסקי הדבר חשוב פי כמה וכמה, משום שמדובר בעובדים המגיעים כדי ליהנות. לרוב, באירועים עסקיים לא תהיה הגשה סביב השולחן עם מלצרים, אלא יהיה בופה מושקע או דוכני מזון מאפשרים לעובדים להסתובב ביניהם ולבחור את המנות הרצויות. לרוב המנות תהיינה קטנות, הבופה יהיה מעוצב בטוב טעם ובכלל יהיה מבחר רב של מאכלים טעימים וצבעוניים. במקרה יש אירוע עסקי ישנה חשיבות רבה לכשרות, ולכן כדאי להקפיד על הנושא כדי שגם עובדים ואורחים דתיים יוכלו ליהנות מהאוכל.

תכנון נכון של הערב

כחלק מהפקת אירוע עסקי, יש לתכנן היטב את הערב כדי שהערב יהיה מסודר, ולכן יש לתכנן מראש את הלוז כדי שהאורחים יידעו לקראת מה הם הולכים. לרוב תהיה מצגת ומנהל או מייסד החברה יישא את דבריו, אולי יהיה גם טקס מצטיינים, הרצאה מהנה של אישיות מסוימת, טקס חלוקת פרסים ועוד כהנה וכהנה. כמו כן, באירוע חברה תהיה אטרקציה מרכזית שיכולה להיות זמר, להקה, סטנדאפיסט, סדנא מעניינת וכו'.

מסיבת ריקודים מהנה ואלכוהול

אין כמו לסיים את הערב בראש טוב, ולכן כדאי לארגן מסיבה מדליקה להנאת האורחים. תוכלו לכמון להביא די ג'יי שיעלה את המורל ברחבת ריקודים עם מוזיקה תוססת ועדכנית, להביא להקה או זמר אורח וכמון לא לשכוח בר אלכוהול עשיר עם ברמנים שימזגו לאורחים אלכוהול משובח כדי לעשות שמח ולאפשר לאורחים לסיים את האירוע בהנאה גדולה.

פתיחת צ'אט
1
לאו אירועים
לשיחה עם נציג, לחצו על הכפתור מטה